Імплантація зубів та хірургія

Імплантація – дає можливість відновити втрачений зуб, створити додаткову опору й встановити незнімний протез, створити опору для поліпшення фіксації знімного протеза.

Цей процес, як і весь хірургічний прийом, проводиться в окремому спеціально обладнаному кабінеті в умовах абсолютної стерильності під місцевим знеболенням.

Дотримання послідовності « діагностика – планування ортопедичної конструкції – установка імплантатів» має велике значення і визначає надійність результату.
Спочатку виконується комп’ютерна томографія, дані якої дозволяють побачити структуру щелепи і розташування коренів наявних зубів та підібрати розмір і форму імплантів, потім планування протезування і сам процес імплантації.

Наша клініка притримується класичного способу імплантації, а саме, між встановленням  імпланту і протезуванням витримується певний часовий інтервал в 3-6 міс. для остеоінтеграції імпланту.

В своїй практиці використовуємо імпланти від офіційних представників компанії MEGAGEN з наявністю сертифікату якості та відповідності.

Консультація стоматолога хірурга з розшифруванням КТ
150 грн

Анестезія
130 грн

Імплантація
9000грн

Ушивання рани
130 грн