Знайомтеся з командою

 • Кияниця Ольга Орестівна
  Лікар стоматолог

  У 2005 році закінчила КМУ ім. О.О.Богомольця. 2005- 2007рр. проходила навчання в інтернатурі КМУ ім. О.О.Богомольця. У 2017році отримала першу категорію.

  Досвід роботи 11 років.

  Основні напрями роботи: профілактика та лікування карієсу, пульпіту, періодонтиту зубів дітей та дорослих, естетичні реставрації, професійна гігієна ротової порожнини, заміщення дефектів зубів і зубних рядів за допомогою металокерамічних, керамічних конструкцій, бюгельних протезів, нейлонових та акрілових часткових та повних знімних протезів.

  Доброзичлива, комунікабельна, знаходить індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

  Read More
 • Дячук Андрій Петрович
  Лікар стоматолог

  Закінчив  Медичний Інститут УАНМ у 2007році. Інтернатуру проходив при НМАПО       ім. П.Л. Шупика і закінчив ії у 2009 році за спеціальністю Загальна стоматологія. Пізніше отримав спеціалізацію Хірургічна стоматологія.

  Досвід роботи 9 років

  Спеціалізується на хірургічних методах лікування періодонтитів, кіст та захворювань тканин пародонта; видаленнях атипово розташованих зубів мудрості, ретенованих зубів, пластиці вуздечок губ та язика. Проводить лікування  та протезування. Надає невідкладну стоматологічну допомогу.

  Рішучий, відповідальний, вимогливий до себе і оточуючих.

  Read More
 • Цілодобова стоматологія Юлія Журба
  Журба Юлія Володимирівна
  Лікар стоматолог

  Закінчила  Медичний Інститут УАНМ у 2000році. Навчалася в інтернатурі 2000-2001рр. при НМАПО ім. П.Л. Шупика, де і надалі підвищує свою кваліфікацію кожні п’ять років. У 2012 році отримала диплом психолога у КНУ ім.Т.Г.Шевченко

  Лікарська практика понад 17 років

  Спеціалізується на лікуванні усіх видів карієсу зубів дорослих та дітей; усуненні тріщин, відколів, щілин; корекції кольору та форми зуба; часткове та повне відновлення коронки зуба з використанням скловолоконних штифтів; відновлення відсутнього зубу за допомогою адгезивних мостовидних протезів; ендодонтичному лікуванні (лікування кореневих каналів) при пульпітах та періодонтитах; професійному знятті зубних відкладень.

  Спокійна, врівноважена. Знаходить спільну мову з кожним пацієнтом.

  Read More
 • Журба Олег Миколайович
  Лікар стоматолог-ортодонт

  У 2000 році закінчив Медичний Інститут УАНМ. Інтернатуру закінчив у 2002 році за спеціальністю Ортопедична стоматологія. Пізніше отримав спеціалізацію з Терапевтичної стоматологіі та Ортодонтії.

  Загальний досвід роботи лікарем стоматологом 16 років

  Основні напрями роботи: естетична ортодонтія; ортодонтичне лікування зубощелепних аномалій та деформацій знімною та незнімною апаратурою, усіма видами брекет систем (металеві, керамічні, сапфірові, самолігуючі). Навчання пацієнта гігієні порожнини рота при ортодонтичному лікуванні.

  Також, займається лікуванням та  сучасним протезуванням зубів будь якої складності.

  Стриманий, відповідальний, працює на результат.

  Read More
 • Карнасюк (Демчук) Євгенія Юріївна
  Лікар стоматолог

  У 2008 році закінчила КМУ ім. О.О.Богомольця. Навчалася в інтернатурі 2009-2011рр. при НМАПО ім. П.Л. Шупика за спеціальністю Загальна стоматологія. Пізніше отримала спеціалізацію з Ортопедичної стоматології. Постійно поглиблює свої знання відвідуючи тематичні курси та мастер класи.

  В клініці працює понад 8 років

  Основні напрями роботи: профілактика та лікуванні всіх видів карієсу та його ускладнень дітей та дорослих; всі види сучасного незнімного протезування, естетичне протезування та художні реставрації; комплексна професійна чистка зубів.

  Порядна, самовіддана, завжди готова допомогти.

  Read More
 • Йовенко Сергій Анатолійович
  Лікар стоматолог

  Вищу медичну освіту отримав в Медичному Інституті УАНМ у 2002році. 2002-2003рр. проходив інтернатуру в КМУ ім. О.О.Богомольця. У 2018 році отримав першу категорію. Займаючись практичною діяльністю продовжує поглиблювати свої знання, постійно підвищує свій рівень.

  Досвід роботи понад 15 років. В клініці працює з моменту ії відкриття.

  Основні направлення професійної діяльності: дентальна імплантологія; протезування на імплантах; естетичне протезування – вінири, керамічні коронки, вкладки; знімне та незнімне протезування; естетичні реставрації всіх груп зубів; ендодонтичне лікування зубів; надання невідкладної стоматологічної допомоги.

  Цілеспрямований, комунікабельний, вміє планувати свою роботу.

  Read More