Знайомтеся з командою

 • Дрогачов Олексій Сергійович стоматолог
  Дрогачов Олексій Сергійович
  Лікар стоматолог

  Навчався у КМУ ім. О. О. Богомольця. Отримав диплом та сертифікат за спеціалізацією «Стоматологія». У 2019 році підвищив свою кваліфікацію на кафедрі УВМА, та отримав спеціалізацію «Терапевтична стоматологія».

  Досвід роботи 4 роки.

  В своїй роботі використовує сучасні методи діагностики, профілактики та лікування карієсу, пульпіту, періодонтиту зубів дорослих та дітей; якісно виконує естетичні реставрації, ендодонтичне лікування зубів, професійну гігієну ротової порожнини, заміщення дефектів зубів і зубних рядів за допомогою ортопедичних конструкцій, професійно надає невідкладну стоматологічну допомогу.

  Постійно підвищує свій професійний рівень. Вільно володіє українською, англійською та російською мовами.

  Доброзичливий, уважний, комунікабельний, знаходить індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

  Read More
 • Кияниця Ольга Орестівна
  Лікар стоматолог

  У 2005 році закінчила КМУ ім. О.О.Богомольця. 2005- 2007рр. проходила навчання в інтернатурі КМУ ім. О.О.Богомольця. У 2017році отримала першу категорію.

  Досвід роботи 13 років.

  Основні напрями роботи: профілактика та лікування карієсу, пульпіту, періодонтиту зубів дітей та дорослих, естетичні реставрації, професійна гігієна ротової порожнини, заміщення дефектів зубів і зубних рядів за допомогою металокерамічних, керамічних конструкцій, бюгельних протезів, нейлонових та акрілових часткових та повних знімних протезів.

  Доброзичлива, комунікабельна, знаходить індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

  Read More
 • Цілодобова стоматологія Юлія Журба
  Журба Юлія Володимирівна
  Лікар стоматолог

  Закінчила  Медичний Інститут УАНМ у 2000році. Навчалася в інтернатурі 2000-2001рр. при НМАПО ім. П.Л. Шупика, де і надалі підвищує свою кваліфікацію кожні п’ять років. У 2012 році отримала диплом психолога у КНУ ім.Т.Г.Шевченко

  Лікарська практика понад 17 років

  Спеціалізується на лікуванні усіх видів карієсу зубів дорослих та дітей; усуненні тріщин, відколів, щілин; корекції кольору та форми зуба; часткове та повне відновлення коронки зуба з використанням скловолоконних штифтів; відновлення відсутнього зубу за допомогою адгезивних мостовидних протезів; ендодонтичному лікуванні (лікування кореневих каналів) при пульпітах та періодонтитах; професійному знятті зубних відкладень.

  Спокійна, врівноважена. Знаходить спільну мову з кожним пацієнтом.

  Read More
 • Журба Олег Миколайович
  Лікар стоматолог ортодонт

  У 2000 році закінчив Медичний Інститут УАНМ. Інтернатуру закінчив у 2002 році за спеціальністю Ортопедична стоматологія. Пізніше отримав спеціалізацію з Терапевтичної стоматологіі та Ортодонтії.

  Загальний досвід роботи лікарем стоматологом більше 18 років

  Основні напрями роботи: естетична ортодонтія; ортодонтичне лікування зубощелепних аномалій та деформацій знімною та незнімною апаратурою, усіма видами брекет систем (металеві, керамічні, сапфірові, самолігуючі). Навчання пацієнта гігієні порожнини рота при ортодонтичному лікуванні.

  Також, займається лікуванням та  сучасним протезуванням зубів будь якої складності.

  Стриманий, відповідальний, працює на результат.

  Read More